Zabiegi kolagenowe

Kategoria: ZABIEGI NA TWARZ
+

Oferujemy zabiegi kolagenowe Souvre Internationale.

Kolagen jest to produkt wręcz niedostępny na rynku w postaci naturalnej. Najczęściej spotykany kolagen na rynku jest syntetyczny. Produkty znajdujące się na półkach sklepowych zawierają śladowe jego ilości. Kolagen Naturalny jest produktem poszukiwanym przez wielu konsumentów (przede wszystkim kobiety dbające o swoją skórę, kobiety 50+ oraz stosowany jest w klinikach medycyny estetycznej).

Nasza skóra wytwarza kolagen, który odpowiedzialny jest za zatrzymanie procesu starzenia się. Po 25 roku życia produkcja kolagenu w naszym ciele systematycznie spada (powodując zmarszczki i starzenie się skóry). Skóra u osób, które stosują kolagen naturalny starzeje się później, gdyż oprócz hamowania procesu starzenia się, poprawia syntezę kolagenu, który jest wytwarzany w naszym ciele (nasza skóra zaczyna go wytwarzać więcej). Istotnym warunkiem całego procesu jest to, aby kolagen był pochodzenia naturalnego (zgodnego z naszą syntezą skóry). Kolagen zawsze był pożądanym produktem ze względu na swoje właściwości.

KURACJA SZYBKI EFEKT - zabieg z maską ze złotem

Uzyskaj szybki efekt regeneracyjny, ktory wyraźnie ujędrni i odżywi Twoją skórę. Drobrnoziarniste naturalne cząsteczki peelingujące pozyskiwane z serca polinezyjskich lagun w postaci różowego piasku z Tikehau delikatnie złuszczają naskórek Twojej skóry. Maska ze złotem dopełni pożądany efekt, gdyż intensywnie stymuluje i regeneruje komórki oraz wspomaga procesy leczenia, zaś kolagen i elastyna zapewniają efekt natychmiastowego napięcia oraz intensywnego nawilżenia skóry. Złoto odżywia skórę i tworzy na jej powierzchni warstwę, która ochrania przed efektem upływającego czasu.

 

DZIAŁANIE

Działanie
  • ODMŁADZAJĄCY
  • NAWILŻAJĄCE i ODŻYWCZE
Zapytaj o produkt

Komentarze