Login

Zabieg z użyciem Mezoterapii

Zabieg z użyciem Mezoterapii

 

Mezoterapia Bezigłowa - Zabiegi na twarz
Mezoterapia bezigłowa bezbolesny i relaksujący sposób transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igieł, bez bólu i bez urazów.

 

body health

Innowacyjna technologia, alternatywa mezoterapii igłowej, gdzie technika kłucia igła została zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają „wtłoczone” w głąb skóry dzięki zjawisku elektroporacji (w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały za pomocą których, substancje aktywne przedostają się do wnętrza). Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętra skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrz komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.                                                                     

Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skory do wchłaniania substancji. Skora stanowi naturalną barierę ochronną umożliwiając przenikanie zastosowanych w zabiegu substancji do organizmu. Aby substancje zostały wchłonięte prze naskórek i dostarczone do skóry, musza przejść przez warstwę rogową. Możemy to osiągnąć dzięki zjawiskom zastosowanym właśnie w mezoterapii  bezigłowej. Jest to zabieg  całkowicie bezbolesny i nie niesie za sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu.

Wskazania do wykonania zabiegu mezoterapii bezigłowej:

 • Wiotkość skóry,
 • Zmarszczki,
 • Suchość skóry,
 • Skóra słabo ukrwiona i niedotleniona,

Przeciwskazania:

 • Uczulenie i nadwrażliwość na prąd galwaniczny,
 • Nowotwory,
 • Ciąża,      
 • Gorączka,
 • Infekcje skórne w obrębie wykonywanego zabiegu,
 • Dermatozy czyli choroby skórne,
 • Epilepsja,
 • Świeża ekstrakcja zęba, stany ropne około zębowe,
 • Zapalenie migdałków,
 • Trądzik różowaty, trądzik pospolity w fazie aktywnej,
 • Rany, świeża opalenizna.

Częstotliwość  zabiegów:

Twarz: 6 zabiegów co 7-10 dni                                                                                         

Ciało: 6-10 zabiegów 2 razy w tygodniu                                                            

Profilaktycznie 1 raz w miesiącu.

Mezoterapia Beziglowa 1
Mezoterapia Beziglowa 2

 

Oferujemy mezoterapię:

 • "SEKRET ŚLIMAKA" regeneracja, nawilżenie, odbudowa, odżywienie, wygładzenie, złuszczenie.
  To idealny zabieg dla skóry odwodnionej, podrażnionej na przykład po ekspozycji na promieniowanie UV. Niezawodny także dla skór atopowych, czy bardzo wrażliwych. Niezastąpiony przy "trudnych" skórach.
 • "SIŁA JADU WĘŻA" z komórkami macierzystymi" efekt liftingu, redukcja zmarszczek, wygładzenie skóry, poprawa owalu twarzy.
  To idealny zabieg dla skóry dojrzałej, zmęczonej i zwiotczałej i z widocznymi zmarszczkami. Idealny zabieg po zabiegach medycyny estetycznej: botoks, kwas hialuronowy, zabiegi laserowe i osocze bogatopłytkowe.
 • "SMOCZA KREW" przeciwzmarszczkowa linia rozświetlająca o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym, poprawa kolorytu, rozświetlenie skóry, zwiększenie elastyczności, odmłodzenie i wygładzenie.
  To idealny zabieg dla skóry z przebarwieniami, plamkami pigmentacyjnymi i plamami wieku dojrzałego. Posiada wyjątkowe właściwości lecznicze, kiedy wysycha na skórze tworzy film ochronny, tzw. drugą skórę.

 Zjawiska fizyczne zachodzące za pomocą ultradźwięków:

Mikromasaż - poprzez swoje działanie mechanicznie powoduje powstanie w tkankach pewnego nadciśnienia, to sprawia, że błony komórkowe stają się bardziej przepuszczalne. Dzięki temu łatwiejsze jest wydalanie produktów przemiany materii i przyswajanie ważnych składników odżywczych przez komórki. W wyraźny sposób poprawia się regeneracja komórek. Skóra i tkanka mięśniowa staje się dzięki temu zdrowsza i znacznie bardziej sprężysta. Ultradźwięki wpływają na zwiększone wchłanianie preparatów kosmetycznych w skórę. Dotyczy to nawet związków wielocząsteczkowych, które w innych warunkach nie penetrują w głąb skóry.

Skojarzone działanie elekroporacji i ultradźwięków, zwiększa ilość, głębokość i równomierność wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry, niemożliwą w przypadku innych systemów dyfuzyjnych. Metoda ta gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty w redukcji zmarszczek i linii np. fałd nosowo - wargowych, "kurzych łapek”, w zabiegach liftujących, poprawiających koloryt i strukturę skóry. Jest to jedyna metoda dająca możliwość doboru koktajli zabiegowych dostosowanych do potrzeb klienta.