Login

O nas

HOLL1Instytut Pięknego Ciała Antidotum to niezwykłe przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie Brodnicy. Jest to salon o wysokim standardzie, który oferuje zabiegi upiększające, pielęgnacyjne, ujędrniające, wyszczuplające, odżywiające, nawilżające, zabiegi antycellulitowe oraz zabiegi przeciw procesom starzenia się skóry, masaże, saunę w kapsule oraz saunę infrared.

Naszą ideą jest połączenie zabiegów i relaksu na najwyższym poziomie. Zaspokajamy potrzeby każdej skóry, nawet tej najbardziej wymagającej, realizujemy nawet bardzo wysokie potrzeby i pragnienia osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i certyfikowanych, markowych kosmetyków, ale również ciepłej, sympatycznej, oddanej obsługi.

Szeroka oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera, jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym Instytucie.
Posiadamy specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety, które sprawią, iż w Państwa umysłach i ciałach zapanuje błogi spokój.
Zapewniamy komfort w trakcie każdego zabiegu kosmetycznego.

Mogą Państwo bez obaw może oddać się w nasze ręce, bowiem nasi specjaliści po dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą potrafią w 100% dobrać odpowiedni rodzaj zabiegów.

To, co wyróżnia nas spośród wielu gabinetów w Brodnicy to przystępne ceny i możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek, rabatów czy łączenia kilku zabiegów w jednym. Insytut Pięknego Ciała Antidotum powstał z pasji, z miłości do piękna i naturalności.

Nie obawiamy się niewygodnych pytań o sposób dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz o środki, jakie są używane do tych procedur, bowiem nasz Instytut gwarantuje 100% sterylności i zachowania zasad bezpieczeństwa w tracie i po trwaniu zabiegu.

Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach, np. firm Bandi, M'onduniq, Arkana, Arosha, Charmine Rose, Jean d'Estrees, których jakość potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami i stosownymi patentami.
Jesteśmy jedynym salonem w mieście, który oferuje zabiegi ekskluzywnej marki Dr Irena Eris.

 

NASI SPECJALIŚCI

Robert Kuciński – instruktor odnowy biologicznej. Swoją przygodę z masażami i zagadnieniami modelowania sylwetki rozpoczął ponad 10 lat temu pracując na Filipinach. W wolnym czasie poznawał tajniki masaży azjatyckich, szczególnie masaż filipiński HILOT, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym salonie. 

robert2

Przez kilka lat miał okazję zgłębiać wiedzę z takich dziedzin jak medycyna naturalna, ziołolecznictwo, praktykował także masaże u eksperta medycyny naturalnej i uzdrowiciela: Vher’a Kalikasan’a. Nadal poszerza swoją wiedzę na temat sporządzania leków, ziołolecznictwa i zastosowania preparatów naturalnych w toruńskiej Szkole Farmaceutycznej.

 W ANTIDOTUM wykonuje masaże, zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych również w medycynie.

Posiada certyfikaty m.in. z zakresu: profesjonalnych zabiegów i rytuałów M’ONDUNIQ (koktajle zabiegowe i zastosowanie kwasów AciMed-IQ), zastosowania nanokrystalicznej technologii w zabiegach volumetycznych VOLUMETIQ Lift, profesjonalnych zabiegów i rytuałów przy użyciu BioOxy Infusion (infuzja tlenowa).

Robert jest również instruktorem fitness, trenerem personalnym, muzykiem, wokalistą. Jest osobą niezwykle pogodną i zarażającą wszystkich wokół pozytywną energią.

 

Wioleta Staniszewska - dyplomowana kosmetyczka. Już jako mała dziewczynka interesowała się kosmetologią i wszystkim, co związane z upiększaniem ciała. W swoim wymarzonym zawodzie pracuje od 7 lat, a przygodę z kosmetologią zaczęła 11 lat temu. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości w dziedzinie kosmetologii i z chęcią się szkoli – zdobyta wiedza i praktyka pozwalają jej jeszcze bardziej podnosić kwalifikacje zawodowe.

wiola3
Posiada wiele certyfikatów firmowych, m. in. Certyfikat Carbo Therapy MD esteric Arkana, Certyfikat z zbiegów Bo2Look Therapy MD estetic Arkana (Rewolucja w redukcji zmarszczek mimicznych). Wioleta z powodzeniem prowadziła również własny gabinet kosmetyczny.

W ANTIDOTUM wykonuje zabiegi na twarz i ciało, jak również zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, manicure, pedicure, lifting rzęs. Jest osobą otwartą i energiczną, uwielbia kontakt z ludźmi, z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, chętnie dzieląc się swoją wiedzą z zakresu kosmetyki, dbania o ciało. Z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Was z tej dziedziny pytania.