Zamykanie naczynek, włókniaki, kurzajki

Kategoria: ZABIEGI LASEROWE
+

Laser MEDIOSTAR NEXT PRO to bezoperacyjna i bezbolesna metoda usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień.

Popękane naczynka oraz zmiany barwnikowe to problem estetyczny, ale również zagrożenie powstawania trudnych do usunięcia zmian zapalnych w skórze typu trądzik różowaty.

MeDioStar NeXT oferuje więcej niż tylko samą epilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań, takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry w większości przypadków, lasery o długościach fal dla podczerwieni, takie jak laser diodowy MeDioStar NeXT Pro– nadają się lepiej, ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica plamki (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MeDioStar), ponieważ promieniowanie laserowe dociera głębiej przy większej plamce przy identycznej fluencji.

laserowe naczynka

KURZAJKI

Największą zaletą laserowego usuwania brodawek jest szybkość działania tej metody – pojedynczy zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut i nie wymaga od pacjenta żadnych wcześniejszych przygotowań. Najważniejsze jest jednak to, że trwałe usunięcie kurzajki na stopach czy dłoniach nie wymaga od nas kilkukrotnego powtarzania zabiegów – wystarczy jedna sesja, aby pozbyć się uporczywych zmian skórnych. Specjaliści zaznaczają jednak, że przy bardzo dużych zmianach niezbędne może okazać się wykonanie kilku zabiegów w celu całkowitego ich usunięcia.

WŁÓKNIAKI

Wiązka laserowa zostaje skierowana na daną zmianę skórną i pochłonięta przez wodę zewnątrz- i wewnątrzkomórkową. Podczas działania lasera dochodzi do koagulacji i odparowywania wody. Włókniak jest wówczas usuwany w sposób bezkrwawy. Metoda ta nie pozostawia żadnych blizn i jest bezpieczna dla osób w każdym wieku, także dzieci.

Zabieg jest bezkrwawy, nie pozostawia śladów, a znieczulenie miejscowe podawane jest wyłącznie w przypadku dużych zmian skórnych. Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, aktywna infekcja skórna, tendencja do bliznowców lub zbyt opalona skóra. Po zabiegu ranę należy chronić od środowiska zewnętrznego opatrunkiem i przed słońcem. Skóra po zabiegu dochodzi do siebie po 3-4 tygodniach. 

DZIAŁANIE

Działanie ZABIEGI LASEROWE
Zapytaj o produkt

Komentarze