Instytut Pięknego Ciała Antidotum to niezwykle przyjemne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie Brodnicy. Jest to salon o wysokim standardzie, który oferuje zabiegi upiększające, pielęgnacyjne, ujędrniające, wyszczuplające, odżywiające i nawilżające, zabiegi antycellulitowe oraz przeciw procesom starzenia się skóry, zabiegi laserowe i medycyny estetycznej, masaże, rytuały SPA, sauny.

Naszą ideą jest połączenie zabiegów i relaksu na najwyższym poziomie. Zaspokajamy potrzeby każdej skóry, realizujemy wysokie potrzeby osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i certyfikowanych, markowych kosmetyków, ale również ciepłej, sympatycznej, oddanej obsługi.

Szeroka oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera, jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym Instytucie. Posiadamy kameralne, przytulne i w pełni intymne gabinety, które sprawią, iż w Państwa umysłach i ciałach zapanuje błogi spokój. Zapewniamy komfort w trakcie każdego zabiegu kosmetycznego. Mogą Państwo bez obaw oddać się w nasze ręce, bowiem nasi specjaliści po dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą potrafią w 100% dobrać odpowiedni rodzaj zabiegów.

To, co wyróżnia nas spośród wielu gabinetów w Brodnicy to przystępne ceny i możliwość uzyskania rabatów czy łączenia kilku zabiegów w jednym.

Insytut Pięknego Ciała Antidotum powstał z pasji, z miłości do piękna i naturalności. Nie obawiamy się pytań o sposób dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz o środki, jakie są używane do tych procedur, bowiem nasz Instytut gwarantuje 100% sterylności i zachowania zasad bezpieczeństwa w tracie i po trwaniu zabiegu. Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach, np. firm Bandi, M'onduniq, Arkana, Arosha, Charmine Rose, Jean d'Estrees. Jesteśmy jedynym salonem w mieście, który oferuje zabiegi ekskluzywnej marki Dr Irena Eris.

100A2694Przez kilka lat miał okazję zgłębiać wiedzę z takich dziedzin jak medycyna naturalna, ziołolecznictwo, praktykował także masaże u eksperta medycyny naturalnej i uzdrowiciela: Vher’a Kalikasan’a. Nadal poszerza swoją wiedzę na temat sporządzania leków, ziołolecznictwa i zastosowania preparatów naturalnych.

W ANTIDOTUM wykonuje masaże, zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych również w medycynie, takich jak: fala uderzeniowa, Hi'Fusion Aquadermie.

Dyplomowany instruktor odnowy biologicznej i instruktor kosmetologii.

Posiada certyfikaty m.in. z zakresu: profesjonalnych zabiegów i rytuałów M’ONDUNIQ (koktajle zabiegowe i zastosowanie kwasów AciMed-IQ), zastosowania nanokrystalicznej technologii w zabiegach volumetycznych VOLUMETIQ Lift, profesjonalnych zabiegów i rytuałów przy użyciu BioOxy Infusion (infuzja tlenowa).

Robert jest również instruktorem fitness, trenerem personalnym, muzykiem, wokalistą. Jest osobą niezwykle pogodną i zarażającą wszystkich wokół pozytywną energią.

Swoją przygodę z masażami i zagadnieniami modelowania sylwetki rozpoczął ponad 10 lat temu pracując na Filipinach. W wolnym czasie poznawał tajniki masaży azjatyckich, szczególnie masaż filipiński HILOT, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym salonie.

100A2670Certyfikowana kosmetyczka. Kosmetologia to jedna z największych pasji, której najchętniej poświęca swój czas. Praca kosmetyczki to marzenie, które spełniła z lat dzieciństwa. Specjalizuje się w kosmetyce upiększającej: stylizacji paznokci, makijażach, dlatego uczestniczy w licznych szkoleniach i śledzi wszelkie nowości w tej dziedzinie.


W ANTIDOTUM wykonuje zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, makijaże, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny. Jest osobą niezwykle pogodną, kocha ludzi, a uśmiech, który nigdy nie znika z jej twarzy dodatkowo pomaga klientom zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów.

 

Specjalista ds. obsługi klienta.100A2660

100A2676

Specjalista ds. kadr i płac.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

joanna sochaczewska 400

Właścicielka Salonu.