100A2694Przez kilka lat miał okazję zgłębiać wiedzę z takich dziedzin jak medycyna naturalna, ziołolecznictwo, praktykował także masaże u eksperta medycyny naturalnej i uzdrowiciela: Vher’a Kalikasan’a. Nadal poszerza swoją wiedzę na temat sporządzania leków, ziołolecznictwa i zastosowania preparatów naturalnych.

W ANTIDOTUM wykonuje masaże, zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych również w medycynie, takich jak: fala uderzeniowa, Hi'Fusion Aquadermie.

Dyplomowany instruktor odnowy biologicznej i instruktor kosmetologii.

Posiada certyfikaty m.in. z zakresu: profesjonalnych zabiegów i rytuałów M’ONDUNIQ (koktajle zabiegowe i zastosowanie kwasów AciMed-IQ), zastosowania nanokrystalicznej technologii w zabiegach volumetycznych VOLUMETIQ Lift, profesjonalnych zabiegów i rytuałów przy użyciu BioOxy Infusion (infuzja tlenowa).

Robert jest również instruktorem fitness, trenerem personalnym, muzykiem, wokalistą. Jest osobą niezwykle pogodną i zarażającą wszystkich wokół pozytywną energią.

Swoją przygodę z masażami i zagadnieniami modelowania sylwetki rozpoczął ponad 10 lat temu pracując na Filipinach. W wolnym czasie poznawał tajniki masaży azjatyckich, szczególnie masaż filipiński HILOT, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym salonie.