Instytut Pięknego Ciała Antidotum to niezwykle przyjemne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie Brodnicy. Jest to salon o wysokim standardzie, który oferuje zabiegi upiększające, pielęgnacyjne, ujędrniające, wyszczuplające, odżywiające i nawilżające, zabiegi antycellulitowe oraz przeciw procesom starzenia się skóry, zabiegi laserowe i medycyny estetycznej, masaże, rytuały SPA, sauny.

Naszą ideą jest połączenie zabiegów i relaksu na najwyższym poziomie. Zaspokajamy potrzeby każdej skóry, realizujemy wysokie potrzeby osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i certyfikowanych, markowych kosmetyków, ale również ciepłej, sympatycznej, oddanej obsługi.

Szeroka oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera, jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym Instytucie. Posiadamy kameralne, przytulne i w pełni intymne gabinety, które sprawią, iż w Państwa umysłach i ciałach zapanuje błogi spokój. Zapewniamy komfort w trakcie każdego zabiegu kosmetycznego. Mogą Państwo bez obaw oddać się w nasze ręce, bowiem nasi specjaliści po dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą potrafią w 100% dobrać odpowiedni rodzaj zabiegów.

To, co wyróżnia nas spośród wielu gabinetów w Brodnicy to przystępne ceny i możliwość uzyskania rabatów czy łączenia kilku zabiegów w jednym.

Insytut Pięknego Ciała Antidotum powstał z pasji, z miłości do piękna i naturalności. Nie obawiamy się pytań o sposób dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz o środki, jakie są używane do tych procedur, bowiem nasz Instytut gwarantuje 100% sterylności i zachowania zasad bezpieczeństwa w tracie i po trwaniu zabiegu. Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach, np. firm Bandi, M'onduniq, Arkana, Arosha, Charmine Rose, Jean d'Estrees. Jesteśmy jedynym salonem w mieście, który oferuje zabiegi ekskluzywnej marki Dr Irena Eris.